Rychlý kontakt
Autolakovna V&V, s.r.o.
Obránců míru 391
503 02 Předměřice nad Labem
IČ: 02888599
DIČ: CZ02888599
Spis. zn.: C 33511 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové
Email: petr@nastrikamevamto.cz
Telefon: +420 722 939 790

Lakovna a lakování

Provádíme lakování jednotlivých částí karoserie aut, lakování strojů a jejich komponent. Veškeré tyto zkrášlovací procesy provádí naše lakovna - lakovací a sušící kabina SAIMA BETA.

Lakování špičkovými barvami CROMAX

Pro lakování používáme špičkové barvy od výrobce CROMAX, který patří k největším ve světe autoopravárenských nátěrových hmot. Jeho silná pozice na celosvětovém trhu umožňuje jak vývoj v oblasti vysokoproduktivních materiálů, tak i vytvářet lepší a efektivnější nástroje pro správu barev pro profesionální lakovny všech velikostí.

Oprava laku

Každý z nás už to zažil, každý z nás už si přitom zanadával, každý z nás to musel řešit, každý z nás musel hledat někoho, kdo to pěkně spraví. Někdy se to stane díky počasí, někdy se to stane z vandalství, někdy se to stane díky malé nepozornosti, někdy je to prostě smůla. A proto na řadu přichází oprava laku, kterou provádíme kousek od Hradce Králové.

V Autolakovně V&V se na opravy laku specializujeme, proto ručíme za kvalitní opravu, která na autě nebude vidět nejen pár minut, ale i pár let po opravě. O tom svědčí i naše reference.

Chcete se objednat nebo poradit? Neváhejte nás kontaktovat!