slide

O nás

Autolakovna V+V je profesionálem v oboru lakování, a to nejen aut. Jsme lakovna, která se může chlubit dynamickým přístupem.

Oprava laku u nás probíhá jen špičkovými barvami CROMAX. S lakem pracujeme už pěknou řádku let, a tak vás u nás čeká profi práce a fajn přístup.

Kvalitní autolakovna

K čemu vlastně slouží autolakovna? Každá karoserie časem potřebuje opravit. Důvodem může být lehčí nehoda, srážka se zvěří, vandalismus atd. Autolakovna V+V vám pomůže s jakoukoliv takovou starostí, a to velmi kvalitním, profesionálním způsobem.
V+V – kvalitní autolakovna

Lakovna s profi výbavou

Naše lakovna je špičkou co do technologie stříkání laku. Vlastníme 2 profesionální boxy značky SAIMA, které jsou v širokém okolí naprosto bezkonkurenční a odvádíme rychlou a kvalitní práci. Díky tomu jsme také smluvním partnerem pojišťoven a patříme do sítě certifikovaných servisů CROMAX.
V+V – lakovna s profi výbavou

Lakování nejen aut

Lakování aut a dílů je naší nejčastější činností, ale vzhledem k tomu, jaké máme vybavení, spolupracujeme i s podniky pro které provádíme lakování všeho, co se vejde do našeho profesionálního boxu značky SAIMA o rozměrech 7,5 x 4 x 2,8 m.
V+V – lakování Hradec Králové

Další služby

Paleta našeho působení je velmi široká, protože se o vás chceme komplexně postarat. Nabízíme také klempířské práce, bezplatnou pomoc poškozenému při autonehodě, zapůjčení náhradního vozu či poradenství.