slide

Technologie

Pro lakování používáme profesionální technologii, která je založená na kvalitních barvách CROMAX, profi lakovacím boxu značky SAIMA a dalším vybavení od světových výrobců jako je je FESTO, SATA či M3.

Kombinace těchto argumentů je všeříkající pro každého, kdo danému oboru jen trochu rozumí. Logicky z ní vyplývá kvalitní práce, která bude dělat léta radost vám i vašemu vozu.

Špičkové barvy CROMAX

CROMAX je jedním z největších světových výrobců autoopravárenských nátěrových hmot a díky svému silnému postavení na trhu má přístup k současným i budoucím automobilovým trendům, které se týkají barevnosti. Jeho nátěrové systémy pro autoopravárenství a lehký průmysl jsou inovativní a odpovídají nejvyšším požadavkům našich zákazníků.

Silná pozice na celosvětovém trhu výrobci umožňuje jak vývoj v oblasti vysokoproduktivních materiálů, tak i vytvářet lepší a efektivnější nástroje pro správu barev pro profesionální lakovny všech velikostí. S ohledem na rychlost a přesnost můžeme již s předstihem reagovat na nejnovější trendy a barevnost na trhu v autoopravárenství.

Stejně jako jeho mateřská společnost, se CROMAX zavázal k péči o životní prostředí a pomáhá lakovnám splňovat ekologické požadavky a právní předpisy. Všechny jeho materiály splňují normy Evropské legislativy VOC a jsou označeny výrazným logem LE (Low Emision) pro snadné rozpoznání.

Profi lakovací box SAIMA 

Více než třicetiletá zkušenost společnosti SAIMA umožnila vyvinout lakovací kabinu BETA. Je to profesionální typ lakovací a sušící kabiny, která má horní osvětlení a široký prostor pro vjezd. 

Kabina je velmi praktická a univerzální, proto zde můžeme zkrášlovat jednotlivé díly aut, celé vozy nebo také motocykly či stroje.

Parametry kabiny:

  • Rozměry: 7,5 x 4 x 2,8 m
  • Osvětlení: horní + boční
  • Šířka vjezdu: 2,84 m
  • Výška vjezdu: 2,72 m
  • Křídla dveří: 3